Rock’N Burger Konsept Festivali Ephesus

Rock müzik severlere yazın sonuna doğru güzel bir haberimiz var. 6-9 Eylül tarihleri arasında Rock’N Burger Konsept Festivali’nin ilki düzenleniyor. 

Cem Adrian, Emre Aydın, Feridun Düzağaç, Can Bonomo, Yüksek Sadakat, Pentagram, Kurtalan Ekspres, Yüksek Sadakat vb. gibi birçok ünlü sanatçının, müzik grubunun ve dj lerin sahne alacağı festival İzmir’in Selçuk beldesinin Pamucak sahilinde gerçekleşecek.  Medya sponsorluğunu Number1’ın üstlendiği; geniş kumsalda, çadır ve kamp alanı, yemek alanı, konser alanı ve alternatif sahnenin bulunacağı festivalde etkinlikler saat 12.00 de başlayıp gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edecek.

Sadece konserlerin değil, günün her saatinin dolu dolu geçeceği; atölyeler, yarışmalar, etkinlikler ve after partilerin olacağı festivale katılmak isteyen katılımcılar biletlerini biletix üzerinden hemen alabilirler. Katılımcılar etkinlikle ilgili ayrıntılı bilgiyi http://www.rocknburgerkonseptfest.com adresinden alabilirler.

Tüm paylaşımlarınızda #rbkf ve #rocknburgertr hashtag kullanmayı ihmal etmeyin.

Sevgi ve rock ile kalın!

Program (Line-up)

Festivalde Sahne Alacak Sanatçılar

Cem Adrian
Kurtalan Ekspres
Necati ve Saykolar
Zımba
Aslı Köse

Feridun Düzağaç
Can Bonomo
Son Feci Bisiklet
Beyefendi
Cihangir Çınar

Pentagram
Demir Demirkan
Koray Candemir
Fondip
Şinasi

Emre Aydın
Yüksek Sadakat
Can Gox
Sonraki İstasyon
Mercan Dede

2018'in en muhteşem festivallerinden 
Biletini şimdi al Geç Kalma
Rock'N Burger Konsept Festival
 Haydi Eğlenceye

Kombine+Kamp
140TL

Kombine
110TL

Günlük
60TL

Biletix satışları tükendiğinden festival girişinde bilet alabilirsiniz.

Rock’N Burger Konsept Festivali, İzmir’in Selçuk beldesinin Pamucak sahilinde 6-7-8-9 Eylül 2018’de gerçekleşecektir. Festivalin ana felsefesi; katılımcılara özgürce eğlenebildikleri, temiz, konforlu ve güvenli bir konsept ortamı sunmaktır.

Pamucak Belediye Tesisleri’nde gerçekleşecek olan etkinliğimizde kamp alanı, kumsal, yemek alanı, konser alanı ve küçük sahne katılımcıların konforunu maksimum seviyede tutmak amacı ile düzenlenmektedir.

Pamucak sahili 50 metre genişlikte ve 14 kilometre boyunda ince kumdan oluşan plaja sahiptir. Deniz, kum zemine sahip olup, 50 metreye kadar boy uzunluğunun altında derinliğe sahiptir.

Tamamı gölgelik alanda 4000 çadır kapasiteli ana kamp alanı 30 adet betonarme tuvalet barındırmaktadır.

Selçuk’ta merkezi konuma sahip olan etkinlik alanının etrafında uygun pek çok otel ve motel bulunmaktadır.
Yemek alanında sadece seçkin markalara yer verilecek olup, katılımcı firmalar festival boyunca uzman gıda mühendisi tarafından kontrol edilecektir. Yemek yeme alanında 200 metrekarelik gölgelik oturma alanı mevcuttur ve 6 adet betonarme tuvalet bulunmaktadır.

Etkinlikler saat 12:00’da başlayıp gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edecektir. Müziği doyasıya yaşadığın; günün 15-16 saatinde eğlencenin yer aldığı ve konsepti ile fark yaratan bir festival planlamaktayız.

Festival alanında yapacağınız harcamalar Token ile yapılmakta Festival alanı girişinde 1 Token – 3 TL değerinde alışveriş fişlerinizi almayı unutmayın…

her Token 3TL değerinde harcama yapmanızı sağlıyor…

Fiyatlandırmalar hakkında ayrıntılı yorumlarınızı sizlerde alt tarafta bulunan yorum bölümünden paylaşarak diğer katılımcılara yardımcı olabilirsiniz…

6 Eylül Festivalin Başlangıç gününde, Aslı Köse sahnesi ile yapılan açılışta Zımba ardından sahne alan ve eğlenceli şarkıları ile festivali ısıtan Necati ve Saykolar hemen ardından Barış MANÇO ve Cem KARACA parçalarına yer vererek katılanları coşturan Kurtalan Ekspres sonrasında Cem ADRİAN geceye renk katarken coşkulu bir festival açılışı oldu…

Sizlerde Paylaşımlarınızı #rocknburgertr ve #rbkf hashtag leri ile yaparak arkadalarınıza bu renkli gençlik festivalini resimlerle anlatabilirsiniz…
Ayrıca bu hashtagler ile yapılan paylaşımlar sayfamızın alt bölümünde (Profiliniz herkese görünür olduğu sürece) Güncel olarak yayımlanacaktır. 

Gecenin ilerleyen saatlerinde Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel BAKICI gençlerin arasına katılarak konsere eşlik etmeden geçmedi. 7 Eylül Festivalin devamında eğlence devam edecek… Özgürce eğlence sizleri bekliyor…

adres belli Pamucak Sahili/Selçuk/İzmir 

Festivalin 2. günündeki katılım kat kat artmaya devam ederken Can Bonomo ile ritmi yakalayıp Ferudun DÜZAĞAÇ konseri ile eğlence zirvedeydi…

En beğenilen parçalarını hep bir ağızdan eşlikler ile söyleyip geceyi gençlere devretti.

Gecenin ilerleyen saatlerinde, gençler festival alanında özgürce eğlenip dans ederken Festival gün geçtikçe daha bir güzel olmaya başladığını gösterdi.

Festivalin 3. günündeki katılımı anlatmaktan fazlası instagram hesaplarınızdan yapacağınız hashtag(etiket) aramalarına #rbkf ve #rocknburgertr yazarak görebilirsiniz.

Demir Demirkan, Pentegram ve aynı anda sahneleri dolduran sanatçılar ile after sahne alan Ege Çubukçu ile festival alanını dolduran üzik severler tüm gece eğlenceyi sürdürdü…

Rock'N Burger Konsept Festivali Pamucak Sahili / Selçuk - İZMİR'de

Festival Kuralları

1. 18 yaşından küçük ziyaretçiler ebeveynleri ile giriş yapabilirler.
2. Festival biletlerinin iade edilmesi veya festival biletlerinde değişiklik yapılması mümkün değildir.
3. Festival biletinin kaybolması veya çalınması, alıcı sorumluluğundadır. Çalınan ya da kaybolan biletin yenisiyle değiştirilmesi veya para iadesi mümkün değildir.

DEVAMINI OKU
4. Festival alanına profesyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihazlar, içecekler, cam, plastik şişe, teneke, havai fişek, yanıcı parlayıcı her türlü nesne (parfüm, böcek ilacı vb.), silah veya keskin nesneler getirmek yasaktır. Ayrıca yanınızda getirmeyi planladığınız katlanabilir sandalye ya da şemsiyeler güvenlik tarafından içeri alınmayabilir.
5. Festival biletini satın alanlar, festival konserlerinin görüntü ve/veya ses kaydından alıntı yapamaz, bu konserlerin ve sanatçıların görüntülerini içeren görsel ve/veya işitsel kayıtları kaydedemez, ses ve görüntü taşıyıcılara ve/veya fonogramlara kayıt ederek çoğaltamaz ve yayımlayamaz ve umuma dağıtamaz, TV kanallarında, internet mecrasında ve GSM operatörleri kanalıyla yayınlanamaz.
6. Festival alanında ateş yakmak kesinlikle yasaktır.
7. Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.
8. Festival organizatörü ve görevlileri, çalınan ya da kaybolan eşyalardan sorumlu değildir. Kaybolmasını göze alamayacağınız değerli eşyalarınızı festival alanına getirmemeniz tavsiye olunur.
9. Festival biletleri, organizatörün izni olmadan ticari veya promosyon amaçlı kullanılamaz. Buna ek olarak, organizatörün izni olmadan festival alanında herhangi bir ticari veya tanıtım faaliyeti yürütmek kesinlikle yasaktır.
10. Organizatör, festival programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda gerçekleşecek olası değişiklikler, festival biletinin tam ve ya kısmi iadesi için neden arz etmez.
11. Festival bileti kopyalamaya çalışan herkese dava açılacaktır.
12. Festival alanı dışında yaşanacak durumlarla ilgili olarak organizatörün ve festival güvenliğinin sorumluluğu ve yetkisi yoktur.
13. Organizatör ve/veya resmi bilet distribütörü katılımcıdan kimliğini doğrulamak amacıyla ibraz etmesini isteyebilir.
14. Günlük ve Kombine bilet için, konserlerin sona ermesinin ardından günlük ve kombine bilet sahibi katılımcıların alanda kalmaları yasaktır.
15. Günlük bilet ve kombine bilet sahiplerinin kamp alanına girmesi kesinlikle yasaktır.
16. Kamp alanına kurulacak çadır, 3 m2 büyük olmaması gerekmektedir.
17. Konaklamalı Bilet sahiplerinin kamp alanında konaklayacağı noktalara kamp görevlileri karar verecektir.
18. Araba, motosiklet, römork, karavan, bisiklet vb. araçların kamp alanına alınmasına izin verilmemektedir.
19. Ateş yakmak, mangal yapmak, her türlü gaz ekipmanı, parfüm deodorant gibi ateşlemeye elverişli kozmetik ürünleri, cam, mum, taslak ekipman, teneke kutular, jeneratör, hi-fi ekipmanları, keskin nesneler ve silah gibi maddelerin kamp alanına da festival alanına da sokulması yasaktır.
20. Kamp alanı ve çevresinde satış yapmak, broşür dağıtımı vb. promosyon aktiviteleri yapmak yasaktır.
21. Kamp alanında organizatörün onayı dışında herhangi bir ticari faaliyet yasaktır.
22. Kamp alanı dışında konaklama yapmak kesinlikle yasaktır.
23. Festival bilekliğinizi festival boyunca çıkarmayınız.
24. Kombine ve Komine+Kamp seyircileri ilk gün etkinlik alanına girerken biletleri karşılığında, etkinlik alanına girmeleri için bileklik takılacaktır. Tüm Festival boyunca bilekliklerini çıkarmamaları gerekmektedir. Yıpranmış veya kopmuş bileklikle festival alanına giriş yapılamaz.

Bu sayfayı Paylaş

Bunlarada bakabilirsiniz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir